Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci


Katalogy

Zde si můžete katalogy prohlédnout, případně stáhnout.

HALLA

Design svítidel Halla je každým rokem výš a výš. Výrobce je otevřený novým technologiím, nápadům a trendům. Spolupracují jak se zkušenými designéry, tak se studenty designu. Stěžejní je vzájemné porozumění a právě tento soulad ústí v charakteristický design svítidel. Designová ocenění jako Red Dot Design Award, IF Design, German Design Award, Lighting Design Awards a prestižní 5. místo Red Dot Design Ranking 2016 jsou důkazem, že zvolili správnou cestu.

DELTA LIGHT

Katalog The Lighting Bible se poprvé objevil v roce 1997. Tento rok slaví společnost Delta Light 30 let od svého založení. Prohlédněte si jejich výroční edici katalogu. K dispozici je kompletní kolekce svítidel plná technických informací a inspirativních projektů.

STUDIO ITALIA DESIGN

Studio Italia Design je předním výrobcem designových a moderních svítidel od svého založení v roce 1950. V Benátkách, v Itálii, jejich svítidla představují nejvyšší kvalitu a designové standardy a symbolizují prestižní značku "Made in Italy". Nejkvalitnější materiály, jako jsou ručně foukané skleněné difuzory vytvořené v Murano, které jsou pak kombinovány s nerezovými, mosaznými a hliníkovými akcenty v různých povrchových úpravách.

VISTOSI

Italský výrobce designových svítidel sídlící v Benátkách, proto je snad předurčený k tomu, aby většina výrobků byla ze skla. Dlouhá tradice a kvalita zpracovaného skla z něj dělá jednoho z nejvyhledávanějších výrobců svítidel z benátského skla.

WEVER & DUCRÉ

Lahodné vafle a čokolády připravené s láskou - to je to, o čem je Belgie proslulá, že? Nejenom. Belgie se také vyznačuje trendovými světly, která nejen vypadají skvěle, ale mají i přesvědčivé vnitřní hodnoty.
Každý příběh potřebuje výchozí bod. Na počátku 80. let se hrstka mladých Belgičanů rozhodla založit světelnou společnost. Uprostřed Mekky mezinárodního světlého designu: Roeselare, Belgie.

VIBIA

Design je pro Vibii v centru zájmu. Zveme designery, aby vytvářely světlo a design. To, co děláme, se neustále vyvíjí a dává našim uživatelům možnost být jako skladatelé, básníci, umělci vlastního prostoru. Abychom mohli být součástí tvorby takových příběhů, používáme materiály, zdroje světla, elektroniku, inteligentní řízení stmívání a systémy konektivity, které berou v úvahu nové kulturní návyky, abychom vytvořili správné emoce, vysokou kvalitu prostorů a zlepšili kvalitu životního prostředí.

ARTEMIDE

Světlo je konstantou našeho života. Vize společnosti Artemide se tradičně zaměřuje na vztah mezi člověkem, světlem a prostředím, který se vyvíjí v čase s cílem zajistit blaho a prostorové vnímání člověka a konfrontovat se s problematikou udržitelnosti životního prostředí, také se zaměřením na přírodu a všechny živé bytosti.

MARSET

Výrobce dekorativních svítidel Marset nabízí rozmanité originální designy svítidel, ve kterých se snoubí dekorativní faktor s jednoduchým až střízlivým přístupem. V nabídce Marset najdete moderní svítidla s propracovaným designem do interiéru i exteriéru. Pohled, jakým Marset na světlo nahlíží, je odlišuje od ostatních. Vnímá jej jako na celek, který vytváří charakteristickou atmosféru a přispívá ke zlepšení života.

LUCIS 2018 - 2020

LUCIS nabízí celou škálu řešení, od klasických svítidel, které decentně doplní a podtrhnou interiér až po
extravagantní svítidla, která se mohou stát jeho dominantou. Ve výrobcích LUCIS se snoubí
nejmodernější technologie s tradicí českého sklářství. LUCIS ale nenabízí pouze svítidla z ručně
foukaného třívrstvého opálového skla, ale i z ostatních materiálů jako jsou vysoce kvalitní plasty
nebo kovy.

FLOS

Společnost Flos byla založena roku 1962 v italském Meranu za účelem výroby moderního osvětlení s myšlenkou, že Itálie by se měla stát domovem nové interiérové kultury. Pro vývoj nových koncepcí osvětlení získala podporu Achillea Castiglioniho, Piera Giacoma Castiglioniho a Tobia Scarpy.

Nové katalogy svítidel 2019

Po milánské výstavě Euroluce se výrobci předhánějí a představují své nové produkty také prostřednictvím katalogů.

LED lištové svítidlo Vali od výrobce Halla

Když spojíme design s funkčností, získáme osvětlení rodiny Vali. Válcové lištové svítidlo se 4 vyzařovacími úhly 15°, 25…

Restaurace SOU100, příjemné posezení

Podívejte se na jednu z našich posledních realizací s originálním komentářem jejího autora ing.arch.Luky Križka.

Ultra tenké světlo TASK

Podívejte se na video ukázku svítidel ze série TASK od výrobce XAL, ve kterém představují všechny variace světla od závě…

Budova Main Point Karlin

Budova Main Point Karlin, jejímž investorem je pojišťovna Kooperativa, autorem projektu architektonická kancelář DaM a g…

FollowMe - přenosná a dobíjecí stolní lampa

FollowMe je přenosná a dobíjecí stolní lampa, kterou si můžete vzít kamkoliv. Je ideální do interiéru i exteriéru. Je mo…

RODINNÝ DŮM, Praha - Písnice

Z venku nenápadný dům, který uvnitř skrývá velmi moderní interiér s nádhernými a odvážnými designovými nápady. Na osvětl…

PIRCE - designové svítidlo

Nabízíme Vám závěsné halogenové svítidlo PIRCE od italského výrobce Artemide za velmi zajímavou cenu 19.592,- Kč s DPH.