Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci


Katalogy

Na tomto místě najdete katalogy ke stažení

HALLA

Design svítidel Halla je každým rokem výš a výš. Výrobce je otevřený novým technologiím, nápadům a trendům. Spolupracují jak se zkušenými designéry, tak se studenty designu. Stěžejní je vzájemné porozumění a právě tento soulad ústí v charakteristický design svítidel. Designová ocenění jako Red Dot Design Award, IF Design, German Design Award, Lighting Design Awards a prestižní 5. místo Red Dot Design Ranking 2016 jsou důkazem, že zvolili správnou cestu.

DELTA LIGHT

Katalog The Lighting Bible se poprvé objevil v roce 1997. Tento rok slaví společnost Delta Light 30 let od svého založení. Prohlédněte si jejich výroční edici katalogu. K dispozici je kompletní kolekce svítidel plná technických informací a inspirativních projektů.

STUDIO ITALIA DESIGN

Studio Italia Design je předním výrobcem designových a moderních svítidel od svého založení v roce 1950. V Benátkách, v Itálii, jejich svítidla představují nejvyšší kvalitu a designové standardy a symbolizují prestižní značku "Made in Italy". Nejkvalitnější materiály, jako jsou ručně foukané skleněné difuzory vytvořené v Murano, které jsou pak kombinovány s nerezovými, mosaznými a hliníkovými akcenty v různých povrchových úpravách.

VISTOSI

Italský výrobce designových svítidel sídlící v Benátkách, proto je snad předurčený k tomu, aby většina výrobků byla ze skla. Dlouhá tradice a kvalita zpracovaného skla z něj dělá jednoho z nejvyhledávanějších výrobců svítidel z benátského skla.

WEVER & DUCRÉ

Lahodné vafle a čokolády připravené s láskou - to je to, o čem je Belgie proslulá, že? Nejenom. Belgie se také vyznačuje trendovými světly, která nejen vypadají skvěle, ale mají i přesvědčivé vnitřní hodnoty.
Každý příběh potřebuje výchozí bod. Na počátku 80. let se hrstka mladých Belgičanů rozhodla založit světelnou společnost. Uprostřed Mekky mezinárodního světlého designu: Roeselare, Belgie.

VIBIA

Design je pro Vibii v centru zájmu. Zveme designery, aby vytvářely světlo a design. To, co děláme, se neustále vyvíjí a dává našim uživatelům možnost být jako skladatelé, básníci, umělci vlastního prostoru. Abychom mohli být součástí tvorby takových příběhů, používáme materiály, zdroje světla, elektroniku, inteligentní řízení stmívání a systémy konektivity, které berou v úvahu nové kulturní návyky, abychom vytvořili správné emoce, vysokou kvalitu prostorů a zlepšili kvalitu životního prostředí.

ARTEMIDE

Světlo je konstantou našeho života. Vize společnosti Artemide se tradičně zaměřuje na vztah mezi člověkem, světlem a prostředím, který se vyvíjí v čase s cílem zajistit blaho a prostorové vnímání člověka a konfrontovat se s problematikou udržitelnosti životního prostředí, také se zaměřením na přírodu a všechny živé bytosti.

LUCIS 2018 - 2020

LUCIS nabízí celou škálu řešení, od klasických svítidel, které decentně doplní a podtrhnou interiér až po
extravagantní svítidla, která se mohou stát jeho dominantou. Ve výrobcích LUCIS se snoubí
nejmodernější technologie s tradicí českého sklářství. LUCIS ale nenabízí pouze svítidla z ručně
foukaného třívrstvého opálového skla, ale i z ostatních materiálů jako jsou vysoce kvalitní plasty
nebo kovy.

Restaurace SOU100, příjemné posezení

Podívejte se na jednu z našich posledních realizací s originálním komentářem jejího autora ing.arch.Luky Križka.

LED lištové svítidlo Vali od výrobce Halla

Když spojíme design s funkčností, získáme osvětlení rodiny Vali. Válcové lištové svítidlo se 4 vyzařovacími úhly 15°, 25…

Studio Italia Design - katalog 2018

Studio Italia Design je předním výrobcem designových a moderních svítidel od svého založení v roce 1950. V Benátkách, v…

Ultra tenké světlo TASK

Podívejte se na video ukázku svítidel ze série TASK od výrobce XAL, ve kterém představují všechny variace světla od závě…

Budova Main Point Karlin

Budova Main Point Karlin, jejímž investorem je pojišťovna Kooperativa, autorem projektu architektonická kancelář DaM a g…

Nový katalog THE LIGHTING BIBLE 12

Kompletní katalog plný technických informací a inspirativních projektů. Produkty získáte v našem studiu.

FollowMe - přenosná a dobíjecí stolní lampa

FollowMe je přenosná a dobíjecí stolní lampa, kterou si můžete vzít kamkoliv. Je ideální do interiéru i exteriéru. Je mo…

PIRCE - designové svítidlo

Nabízíme Vám závěsné halogenové svítidlo PIRCE od italského výrobce Artemide za velmi zajímavou cenu 19.592,- Kč s DPH.