Habartline

Od projektu po servis

Komplexní služby

Jsme česká společnost s více než dvacetiletou zkušeností v oboru osvětlování. Poskytujeme komplexní služby v oboru osvětlovací techniky – návrh projektu, poradenství, dodávka, montáž a servis. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, s ohledem na Vaše potřeby. Spolupracujeme se širokým spektrem dodavatelů, díky čemuž jsme schopni doporučit ten nejvhodnější produkt pro Váš projekt. Specializujeme se na dlouhodobou spolupráci s investory, architekty a projektanty. Světelná řešení nastavujeme dle zadání od Vás nebo od architekta, vždy v souladu s normovými, provozně-ekonomickými a estetickými požadavky.

Základní nabídka služeb

Zjistěte, jak s námi
probíhá spolupráce.
Zjistit
01
První schůzka a předání podkladů

Preferujeme schůzku v našem studiu, dle situace se můžeme sejít například i na stavbě Vašeho projektu. Krátce představíme naši společnost a nabídku služeb, zjistíme Vaše požadavky a dohodneme se na společném postupu a cíli. Obdržíme podklady v elektronické podobě (technické výkresy, půdorysy daných prostor, vizualizace) – pokud jste nám je nepředali již na první schůzce.02
Návrh, výpočet a sestavení nabídky

Dle Vašeho zadání poté navrhneme nejvhodnější produkty (po technické, designové a cenové stránce). Výběr provádíme my nebo Váš architekt a detaily s Vámi následně upřesníme vzájemnou komunikací. V případě, že architekta nemáte, rádi Vám doporučíme profesionály z našeho portfolia, sestaveného na základě naší více než dvacetileté zkušenosti v oboru. V případě, že to vyžaduje typologie zakázky nebo norma, necháme zpracovat výpočet osvětlení. Ten Vám u komerčních prostor poslouží zároveň i jako podklad pro kolaudaci. Jakmile máme vybrané produkty, výpočty a Vámi odsouhlasené produkty, vrhneme se na sestavení nabídky.

03
Prezentace nabídky

Nabídku s výpočtem a knihou svítidel prezentujeme na další schůzce osobně nebo s Vámi komunikujeme elektronicky. Najdeme spolu nejvhodnější řešení a následně finalizujeme objednávku (projednáváme obchodní podmínky, termíny dodání, záruky, ...)


04
Dodávka, montáž a měření

Po domluvě provádíme i montáž svítidel. Pokud po montáži potřebujete pro kolaudaci měření umělého osvětlení, jsme schopni jej zajistit. Jedná se však o placenou službu třetí straně – měření totiž musí provést akreditovaná nezávislá osoba.


05
Servis

Nabízíme i záruční a pozáruční servis.


06
Na závěr

Celé spektrum služeb je pro naše klienty zdarma. Pouze u externích zakázek jdeme cestou placené služby v rámci zpracování projektu. V případě, že následně dojde k objednání realizace u nás, pak tuto částku odečteme od ceny dodávky.

07

Domluvte si s námi termín schůzky,
abychom se Vám mohli
maximálně věnovat.

Studio
Hanusova 1537/1a
Praha 4 - Michle

Navštivte
naše studio
Hanusova
1537/1a - Praha 4

Virtuální prohlídka

Podporujeme

Na tomto místě bychom vám rádi představili skupiny, firmy a další společnosti, které podporujeme.


Naši partneři a dodavatelé

Na tomto místě bychom vám rádi představili partnery, se kterými HABARTline spolupracuje.

Všichni partneři